וילה בגליל19/06/2016

לרשותכם מאמר תוכן על וילה בגליל - כל המידע לרשותכם למטה בצורה מפורטת מאוד, בכתבת התוכן תוכלו להבין מדוע כדאי לשכור וילה בגללי ואיך התהליך מתבצע, כתבת תוכן מקיפה ומסודרת להפליא.
כנסו עכשיו לכתבה!

וילה בגליל יכולה להיות מאוד אטרקטיבית לנופשים במיוחד למשפחות המחפשות מקום פסטורלי ואטרקטיבי לחופשת הקיץ שלהם.

תקופת הקיץ מביאה עמה צונאמי של הזמנת חופשות אם זה בבתי מלון, צימרים או וילות יוקרתיות על ידי משפחות, זוגות ואפילו קבוצות גדולות. התקופה שבין יוני לספטמבר היא תקופה מאוד עמוסה מבחינת התפוסה במקומות שצוינו הנ"ל. הביקוש אדיר ולמרות שההצע לעתים מספק ומספיק המחירים נוסקים לשמיים.

אבל להבדיל מלפני כמה שנים שחופשת הקיץ הייתה מסתכמת בטיול עם הילדים ללונה גל או כמה ימים במלון באילת היום האלטרנטיבות הן כל כך רבות שזה גורם לכאב ראש עצום לראש המשפחה בחיפוש אחרי המקום המושלם לחופשה וכן כאב ראש לבעלי הצימרים, וילות, בתי מלון שיושבים בחוסר סבלנות עד אשר הם מקבלים את ההזמנה המיוחלת. בתי מלון שהיו עד לפני מספר שנים סוג של מונופול בתחום החופשות בישראל הפכו לגורם נוסף במשחק אבל לאו דווקא העיקרי.

לכל אחת מהאלטרנטיבות יש כמה וכמה יתרונות ולעומתן גם חסרונות. לא נעלה בפניכם את כל היתרונות והחסרונות אבל בכל זאת נביא משהו.....

בתי מלון

בתי מלון, הפתרון האולטימטיבי לחופשת הקיץ? כבר לא.... אולי בשנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000 זאת הייתה הבחירה שכולם עשו, שבוע שלם בבית מלון עם שירות כיד המלך, בריכות, ג'קוזי, הפעלות לילדים, ארוחות מכל טוב. מה צריך יותר מיזה? גם אם המחיר היה בשמיים לא היו אפשרויות נוספות, הברירה הייתה או חופשה במחיר מופקע או פשוט להשאר בבית ולהגיח מדי פעם ליום כיף עם הילדים בפארק גזה או אחר.

צימרים

הצימרים הגיחו לחיינו בשנות ה-2000 בערך, כפטריות לאח הגשם ראינו עוד ועוד צימרים שקמים ונותנים לנו אלטרנטיבה לבתי מלון. בקתות עץ בגדלים שונים המתאימות למשפחות או לזוגות, האבזור יוקרתי, הסביבה פסטורלית והמחיר סביר במיוחד אל מול המחיר בבית מלון. הקרבה לאטרקציות הוסיפה ערף מוסף לצימרים והנה לכם , אלטרנטיבה לחופשת הקיץ במחיר שפוי.

וילות

ואז באו הוילות, יוקרתיות ומפוארות המיועדות גם לאירועים כאלה ואחרים אבל בעיקר לחופשות ונופשים, יותר למשפחות ולקבוצות אבל גם זוג שיכול לעמוד במחיר גבוה יתקבל בברכה.

בוילות אתם תקבלו את כל מה שאתם חולמים עליו, מסכי טלויזיה בגדלים שלא הכרתם, שולחן סנוקר ופינג פונג, בריכה גדולה, ג'קוזי מפואר ומתחם רחב ידיים המתאים לאירוח ילדים.

בבית מלון אתם משלמים ומקבלים שירות של אוכל ללא דאגה, פעילויות לכם ולילדים ועוד.

בצימר אתם מקבלים פרטיות אבל את האוכל אתם מביאים מהבית או מוצאים מסעדה טובה בסביבה.

בוילה אתם מקבלים יוקרה, פרטיות, את האוכל אתם מביאים מהבית או סועדים במסעדה טובה והמחיר לא זול במיוחד אבל אתם מקבלים עולם ומלואו השווה כל גרוש ששילמתם על הבילוי.

וילה בגליל היא וילה אטרקטיבית כאמור ואותה תמצאו הן בגליל המערבי, הן בגליל העליון והן בגליל התחתון, כל אזור והפסטורליה שלו. הוילה מאובזרת כיאה לוילות בצפון.

אז אם אתם מחפשים חופשה יוקרתית במחיר לא זול אבל אם אתם יוצאים לחופשה עם המשפחה המורחבת אז המחיר מרגיש פתאום זול מחופשה דומה בבית מלון, בואו להתארח בוילה בגליל.