וילה עם ג'קוזי לחופשה רומנטית ורגועה02/09/2014

אחד התחומים החמים של השנים האחרונות בענף התיירות הישראלי הוא ללא ספק ווילות להשכרה. וכשתגלו מה יש בווילות - כולל לעיתים ספא, ג'קוזי לווילה ועוד שלל אטרקציות, תבינו בדיוק למה.

וילה לנופש בישראל: מהדרום ועד לצפון

בתחילת הדרך רוב הוילות לנופש מוקמו באזור המרכז, אך אט אט הן התפשטו בהמוניהן לצפון ולדרום ולמעשה הפכו שם לנפוצות ביותר. כיום, תוכלו למצוא וילות נופש בכל מקום בישראל כמעט, ובייחוד במוקדי התיירות המובילים - רמת הגולן, הגליל העליון והמערבי, אזור חיפה, גוש דן, השרון, סביבת מאר שבע, הנגב המערבי, הערבה ואילת.

אחד היתרונות שמציעות וילות כאלו הוא באפשרות ליהנות מבית שלם שמוקצה כולו לטובת החופשה שלכם, לפי הזמנתכם. כך, אפשר להזמין וילת נופש למשפחות שלמות, או וילה לזוגות אשר מחפשים חופשה רומנטית במקום מבודד ושקט במיוחד, שיותיר להם זמן רב להתרכז אך ורק בעצמם.

אבל, היתרון הגדול ביותר הוא ככל הנראה שפע האטרקציות שאפשר למצוא בוילות כאלו. שלא כמו מלון, אשר האטרקציות שבו מוצעות מחוץ לחדר המגורים, ושלא כמו צימר בו בדרך כלל המקום עבורכם יהיה מוגבל (ותצטרכו לחלוק אותו עם אנשים נוספים, על האטרקציות השונות שבמתחם), וילה לנופש מציעה בית שלם שכל מה שקיים בו עומד לרשותכם. זה מתחיל עם מערכת ג'קוזי לווילה וממשיך לעוד שלל אפשרויות שאפשר למצוא בהרבה וילות המיועדות לנופש:

- סאונות
- שולחן סנוקר
- מטבחון מאובזר
- חדר כושר
- ערסלים ופינות זולה במרפסת שבחוץ
- גינת ירק
- פינת מנגל
- מגרש כדורסל או כדורגל
- מספר מקלחות ומספר חדרי שינה
- חדר עבודה מאובזר

כמובן שכל אלו הן רק חלק מהאטרקציות שמציעות וילות כאלו, מצד אחד, ומצד שני - כל וילה יכולה לכלול רק חלק מהאפשרויות הללו. כך או כך, אתם למעשה מקבלים בית שלם שעומד לרשותכם, ומאובזר בכל טוב, במיוחד עבור החופשה שלכם.

ספרטה ספא מערכות ג'קוזי לבית
התמונה באדיבות ספרטה ספא מערכות ג'קוזי לבית


מדוע חופשה בוילה היא הטובה ביותר למטרות רומנטיות?

מסיבה אחת פשוטה: כל המקום עומד לרשותכם. אינכם חולקים את הבית עם אנשים אחרים, אלא אם תרצו בזה, ואינכם צריכים לפגוש באיש. כל החופשה תהיה שלכם ורק שלכם, כאשר במקרה בו תרצו להצטייד במצרכים, לסעוד במסעדה או לצאת למקום כלשהו - תוכלו לעשות זאת בכל רגע. החופשה הזו היא שלכם ושלכם בלבד ואתם מחליטים כיצד היא תיראה. התפאורה המושלמת כבר ישנה.

ג'קוזי לווילה כמובן ישדרג פי כמה את החוויה ויהפוך את השהות במקום לרומנטית עוד יותר. רק אתם, מים חמים ומבעבעים, כוס יין טוב - ומי צריך יותר, למעשה? בחורף, בקיץ, באביב או בסתיו: בכל רגע בו תבחרו, תוכלו ליהנות כמו שמזמן לא נהניתם.

3 טיפים לפעילות ג'קוזי בווילה שישדרגו לכם את החופשה

  • הכינו מוזיקה רגועה ורומנטית טרם יציאתכם לחופשה.
  • יין וג'קוזי הינו שילוב רומנטי מאד.
  • נרות – בדקו עם בעל הווילה האם יש אפשרות לשים נרות רומנטיים סביב הג'קוזי, כה תוכלו לייצר אווירה רומנטית בלילה בג'קוזי.