וילות לזוגות באזור השרון19/09/2016

הרבה מאוד אנשים מתכוננים כעת לתקופת חגי תשרי. מה זאת אומרת?

כבר לקראת סוף חופשת הקיץ הם מתחילים לחפש מקומות בהם יוכלו להעביר את ערב ראש השנה כהלכתו אבל עם פחות בלאגן בבית.

השגרה המעצבנת לפעמים של לארח כל שנה את כל המשפחה, לעמול קשה על הארוחה ועל האירוח עושים את שלהם אחרי כמה שנים של אותה שגרה וגם המשפחות הכי מסבירות פנים שיש מחליטות שכל שנה במשך 10, 15 שנה זה מעל ומעבר וגם להם מותר פעם אחת להתארח במקום אחר וזאת הסיבה שתוכלו למצוא הרבה מאוד משפחות שמתארחות בוילות יוקרתיות דווקא בערב ראש השנה.

אז מה צריך לעשות בדיוק על מנת להתארח בוילה יוקרתית?

דבר ראשון חייבים למהר! כמוכם, גם רבים אחרים מחפשים את אותו הדבר ולכן יכול להיווצר מצב בו אתם כבר לא תמצאו וילה פנויה לאירוח ולכן חשוב מאוד מאוד להזמין כמה חודשים מראש במיוחד אם אתם מתכוונים להתארח בתאריכים של חגים או של חופשת הקיץ.

דבר שני, אתם חייבים להחליט באיזה איזור אתם רוצים להעביר את החג. סביר מאוד להניח שרבים ירצו באופן טבעי להגיע לאיזור הצפון הפסטורלי והירוק ולכן אולי כדאי לכם לנסות איזור אחר פחות עמוס.

וילות באזור השרון לדוגמא הן פתרון מצוין, יוקרתי ודי דומה לוילות שתמצאו בצפון. מלבד השוני באזור הגאוגרפי הכל אותו הדבר כלומר, תוכלו למצוא וילות יוקרתיות במושבים בדומה לוילות בצפון ובאווירה פסטורלית המאפיינת את האיזור והפרדסים הרבים שבשטחה והכל במרחק נסיעה קצר מהבית במידה ואתם תושבי המרכז והשרון.

הוילות באזור השרון הן יוקרתיות והן מתאימות לחופשות ונופשים ולאירוח של יותר מהמשפחה הגרעינית כלומר בכיף תוכלו להגיע לוילה שכזאת כ 12-15 נפשות ולכולם יהיה מקום. כמובן שאתם חייבים לברר קודם לכן עם בעל המקום ולא להגיע על בליינד עם כמות נפשות גדולה מאפשרות ההכלה של הוילה.

כאשר משפחה מגיעה לוילה בשרון לערב ראש השנה הם מקבלים הכל, וילה מאובזרת ואווירה משפחתית תוך כדי שמירת המסורת של איחוד המשפחה בחגים וחגיגת החג באופן הלכתי ונכון.

בראש השנה עצמו תוכלו לצאת לשלל אטרקציות הנמצאות באזור השרון והמרכז ולהעסיק את ילדיכם ולהתחיל את השנה ברגל ימין.

אז אם אתם מאלה שמארחים שנה אחרי שנה, גם לכם מגיע שנה של הפסקה ופינוק משלכם.

אל תהססו להזמין וילה יוקרתית בשרון או בכל מקום אחר בארץ.

ומה עם המחירים?

המחירים אינם זולים במיוחד בחגים ובעונות השיא אבל כשאתם מגיעים לוילה כמה משפחות יחד אז הנטל מתחלק על כל המשפחות ואתם מקבלים נופש מדהים במחיר משתלם וסביר למשפחה.