וילות נופש בצפת ובמירון27/05/2015

מאמר מאת: רועי עפרון

רגע לפני שנתחיל לדבר על וילות נופש בצפת ובמירון, נתחיל במספר מילות רקע לשגשוגו של ענף תיירותי מיוחד במינו, המיועד לאנשים מיוחדים במינם.

העיר צפת ומושב מירון הסמוך אליה וחובק את ציונו של הרשב"י, הם מן הסתם יעדים מועדפים לחופשה בקרב הציבור החרדי בישראל, בימי חול, כמו גם בסופי שבוע ובימי ההילולה במירון.

אווירת הקדושה בעיר המקובלים שבקודקודו של הר כנען וקסמו הגלילי של מירון, לא רק שמשמשים השראה לציבור החרדי הנופש בהמוניו, כי אם מהווים כר נעים, חמים ובטוח. להיטמע בתוך קהילה ואווירה תורנית, לדעת שבית הכנסת ומקווה הטהרה קרובים, שיש צרכנייה במרחק הליכה ושיעורי תורה יומיים. לדעת שתהיה חברה מתאימה לילדים ושפע של אפשרויות למשחק.

וילות נופש בצפת ובמירון נותנות מענה אקסקלוסיבי, מרווח ונוח, למשפחות ולקבוצות הבאות להתארח "בהרכב מלא".

וילות נופש מרשימות אלה, המיועדות לאירוח ציבור חרדי, כוללות מספר רב יחסית של חדרי שינה. משפחות חרדיות ברוכות ילדים היוצאות לחופשה כבר לא צריכות להתחבט בבחירת יעד לחופשה בצפון.

וילות נופש בצפת ובמירון הן חלומו של כל נופש. הן ממוקמות מרחק קצר מבתי כנסת ומקוואות טהרה. וילות נופש במירון נמצאות ממש בסמוך לציון הרשב"י וחוסכות הליכה או נסיעה ארוכה.

להורים יש חדרי שינה פרטיים עם מיטה יהודית ויחידה צמודה עם מקלחת ושירותים. לילדים מציעות וילות נופש במירון ובצפת חדרי ילדים מרווחים, מרוהטים במיטות קומתיים ובמיטות נוער.

בגינות הפרטיות הפורחות של הווילות נהנים האורחים מפרטיות מוחלטת. מבריכת שחייה פרטית מוצנעת, (לעיתים מקורה ומחוממת), פינות ישיבה מוצלות על מדשאות, מתקני ברביקיו, מתקני משחק לפעוטות, פרגולות צל, נדנדות וערסלים.

וכשהכול כל כך נוח וכל כך קרוב, ההחלטה על חופשה בגליל העליון במגוון וילות נופש בצפת ובמירון, נראית פתאום מובנת מאליה.