כל המידע על וילות למשפחות01/11/2012

החופשה השנתית המשפחתית היא אתגר לא פשוט. בתוך חופשה אחת לא ארוכה במיוחד יש לענות על צרכים של ילדים בגילאים שונים ומבוגרים. הורים רבים מקדישים את החופשה כולה לילדים ושוכחים ליהנות בעצמם, אחרים מקדישים את כל החופשה לעצמם ושוכחים את הילדים. וילות למשפחות מיועדות לכל בני המשפחה, מתקני הנופש שבוילה מתאימים לכל גיל. בריכת שחייה, דשא, סרטים ומשחקים מהנים בכל גיל, כשההורים והילדים מבלים יחדיו זה אפילו יותר נהדר.

ציוד תינוקות בוילה
הורים לתינוקות ופעוטות שעדיין זקוקים למיטת תינוק יוכלו למצוא וילה למשפחות שמציעה גם ריהוט לתינוקות. קיימות מעט וילות כאלו אך אפשר למצוא אותן. במידת הצורך אפשר יהיה להלין תינוקות קטנים בעגלה או בעריסה שמביאים ההורים מהבית. ילדים גדולים יותר אפשר להלין במיטות גדולות ולהניח שתי כריות לצד הילד בכדי למנוע ממנו ליפול. ציוד תינוקות נוסף כמו אמבטיה, כיסא אוכל וצעצועים לא תמצאו בכל וילה, אך ברוב המקרים מדובר בציוד זניח שאפשר להסתדר גם בלעדיו.
וילה למשפחות, יפה ככל שתהיה, היא עדיין מקום זר בעבור התינוק. בכדי למנוע את החששות כדאי יהיה להביא מספר צעצועים אהובים ומוכרים ואת השמיכה והכרית בהן מתעטף הילד בכל יום. הורים שמבקשים להשגיח על הילד בכל רגע (מומלץ) יוכלו להביא עמם מכשיר מוניטור לתינוק. כל שיש לעשות הוא להשאיר את המכשיר דלוק לצד הילד ולהתפנות לבילוי בג'קוזי.

חדר משחקים לילדים
בעבור ילדים מעל גיל 4 כבר כדאי לבחור וילות למשפחות שמציעות מיטות ילדים וחדרי משחקים. הילדים ייהנו מבריכת השחייה אך ללא אטרקציות נוספות הם ישתעממו במהרה. וילה למשפחות שמתאימה לילדים קטנים מציעה ספרייה של סרטי ילדים, מתקנים מתנפחים, מגלשות מים, חדר משחקים עם פלייסטיישן ועוד. יש לציין כי גם במקרים בהם בעל הוילה מבטיח חדר משחקים כדאי יהיה להצטייד במשחקים מוכרים ואהובים מתוך ארגז הצעצועים של הילד.

שימו לב לשטח שמסביב
בבחירת וילה למשפחות כדאי יהיה להעדיף וילות שנמצאות בסמוך למרכזי הבילוי בקיבוצים ובמושבים. פינות חי, פארקים, מרכזי רכיבת סוסים ושאר אטרקציות לילדים יוכלו להיות פתרון נהדר להעשרת החופשה. הילדים יסיימו את הפעילות עייפים אך מרוצים ויאפשרו להוריהם לנוח ולבלות קצת זמן איכות זוגי. בני נוער וילדים גדולים ייהנו ממסלולי טיול ושאר פעילויות אקסטרים. במקרים בהם המשפחה מורכבת מילדים בכל מיני גילאים אפשר יהיה לבצע כמה פעילויות במקביל. הורה אחד ייצא עם הילדים הגדולים למסלול רכיבת האופניים, בעוד שהשני עורך פיקניק על הדשא עם הילדים הקטנים.

וילה למשפחות

חופשה בטוחה עם ילדים
וילות למשפחות חשוב לבחור גם תוך מחשבה על בטיחות. ילדים קטנים מועדים לתאונות כאשר הם מתרוצצים ליד גרמי מדרגות או מרפסות גבוהות. במידת הצורך כדאי יהיה להעדיף וילה ללא מדרגות או מרפסות מסוכנות לילדים. כשבוחרים וילה למשפחות כמו שצריך אפשר להיות רגועים, החופשה תהיה מוצלחת ומהנה לכולם.