לוטרה טיולים28/01/2015

לוטרה היא חברה העוסקת במגוון רחב של תחומים הקשורים לטיולים, סיירות וטבע. לחברה ארסנל רחב של טיולים, אטרקציות וספורט אתגרי.

לוטרה טיולים
לחברה יש ארסנל מדריכי טיולים בעלי תעודת מורי דרך ותו תקן עם ניסיון רב בהדרכה. לכל מדריך מומחיות שונה ואנו מנסים להתאים את אופי הטיול ואזור ההדרכה למדריך ולקבוצה.

בין המדריכים ישנם מורי דרך המתמחים בסיורים עירוניים (למשל- צפת, עכו, יפו, חיפה וירושלים), מדריכים המומחים בטיולי "סמי שטח" (כמו טיולי פריחה בבארי, טיולי שטח למשפחות) ומומחים לטיולי שטח אתגריים, בהם לוחמים מיחידות מיוחדות המומחים בשטח, ניווט והישרדות.

בין הטיולים המודרכים ישנם טיולים שונים:
-סיורים עירוניים (אופי רומנטי, היסטורי, משפחות).
-טיולי שטח       (מטיבי לכת)
-טיול נודד         (מטיבי לכת)
-שילוב בין השניים.

לוטרה אתגר
החברה מציעה שלל אפשרויות של טיולים אתגריים ואטרקציות: סנפלינג (גלישת צוקים), טיפוס, טיולי גמלים/ חמורים, אירוח בדואי ואופניים.
סנפלינג (גלישת צוקים)-
אתרי הסנפלינג פרוסים בארץ מהגליל והגולן ועד למדבר יהודה והנגב בשלל אופציות גלישה- טיולים של יום שלם/ טיול של שעות ספורות, טיולים יבשים/ טיולים רטובים,  גלישה ממצוקים בגבהים שונים.
החברה מעסיקה את מיטב המדריכים ומחזיקה בציוד בתקן הגבוה ביותר על מנת להבטיח ללקוחות חוויה טובה ובטוחה!
 
טיפוס-
אחד מסוגי הספורט המהנים, החווייתיים והקשים ביותר. שילוב של ספורט אתגרי, טבע ונוף. האתרים כמו הסנפלינג פרוסים ברחבי הארץ מהצפון עד הדרום.
 
טיולי גמלים/ חמורים-
 
חווית הרכיבה על גמלים וחמורים מתאפשרת בוורסיות רבות ומחייבת התאמה לקבוצה של אורך זמן הרכיבה, מיקום הרכיבה ואלמנטים שונים כמו אירוח בדואי. טיול הגמלים קיים במדבר יהודה ובאזור מצפה רמון. ישנו טיול מאוד מומלץ למארסבא.

אירוח בדואי-
אירוח בדואי פרוס ממצפה רמון, דרך מדבר יהודה ועד לנחל ארבל. באירוח ניתן להתכבד במאכלים ומשקים ולשמוע את סיפורם של הבדואים, בין אם בצפון ובין אם בדרום. בארץ מקומות ספורים שבהם הבדואים חיים עדיים באורח מסורתי ובמקומות מסוימים ניתן לכם טעימה מהבדואים ה"עסלים" ביותר שניתן למצוא.

אופניים-
טיולי אופניים בשלל מקומות. מומלץ- טיול אופניים בנחל כזיב.
לוגיסטיקה

•    הסעדה.
•    כלי אוכל דקורטיביים.
•    ציוד אירועים להשכרה.
•    רכב 4X4 + עגלה גדולה.
•    רב המדריכים גם חובשים.
•    במידת הצורך ניתן לבקש תיק חובש.
•    מי אנחנו

נדב כהן-
יליד קיבוץ מצובה. למד בתיכון גשר הזיו "סולם צור". בוגר מכינה של החברה להגנת הטבע במעגן מיכאל "מנשרים קלו". השתחרר משירות כלוחם ביחידת 669. חובש. בעל תעודת מדריך סנפלינג.

רעי אבישי-
יליד טבעון. למד בתיכון בקיבוץ הרדוף. השתחרר משירות כמפקד צוות ביחידת 669. חובש. בעל תעודת מדריך סנפלינג.

איתי רון-
יליד נהריה. למד בתיכון גשר הזיו "סולם צור". בוגר מכינה של החברה להגנת הטבע במעגן מיכאל "מנשרים קלו". השתחרר משירות כמפקד צוות ביחידת שלדג. חובש. מורה דרך.

לאתר האינטרנט שלנו