צימרים ברמות05/05/2016

את המושב רמות אתם בטח מכירים או שלא? אז הנה סקירה קצרה למושב רמות הנמצא על חופה המזרחי של הכנרת והיא נקראת כך כי היא יושבת על שתי רמות. המיקום של המושב הוא ברמת הגולן , דרום רמת הגולן. במושב רמות תמצאו עשרות רבות של צימרים כאלה ואחרים, ממש בכל רחוב תמצאו צימר כך שהיחס בין כמות המשפחות לכמות הצימרים הוא כמעט שווה.

צימרים ברמות הם הצימרים שהכי מצליחים בסביבת הכנרת ורמת הגולן, כאמור הכמות של הצימרים היא גבוהה מאוד ולכן מי שמחפש צימר בסביבת הכנרת ורמת הגולן יתקל כמעט תמיד בצימר ברמות וליתר ההגינות גם בצימרים בחד נס.

צימרים ברמות הם אטרקטיביים על ידי הלקוחות מכיוון שבמושב עצמו ובסביבתו אתם תמצאו גם אטרקציות רבות שתוכלו לשלב יחד עם הבילוי בצימר.

הצימרים ברמות הם יוקרתיים במיוחד והם מתאימים למשפחות ולזוגות המחפשים מקום רומנטי לציון תאריך מסוים.

הקרבה של המושב רמות לחופה של הכינרת והנוף המהמם שנשקף מהמושב אל עבר הכנרת והרי הבזלת של הגולן מכניסים נופך אחר וערך מוסף לצימרים שבמושב אל מול צימרים אחרים בסביבה.

צימרים ברמות הם צימרים שכל משפחה וכל זוג חייבים לנסות לפחות פעם אחת בחייהם. הפעם הבאה כבר תהיה וודאית. אני יכול לומר מתוך התנסות עצמית שאחרי שחוויתי עשרות צימרים בחיי הגעתי למושב רמות ואחרי בילוי בצימר במושב אז אני כבר לא בוחר מקום אחר.

בחמש השנים האחרונות אני פוקד פעמיים בשנה את הצימרים ברמות ואני ומשפחתי נהנים מכל שניה!

אז אם אתם מחפשים צימר לחופשת הקיץ או לסופ"ש הקרוב אתר מוזמנים להכנס לאתר פסטורלי ולהתרשם מהצימרים ברמות ובשאר הארץ.