שילוב של אירוע עסקי עם חופשה לעובדים23/09/2014

קיימות לא מעט חברות גדולות העורכות אירועים עסקיים, וגם לא מעט כאלה העורכות חופשות מאורגנות לצוות – אך האירוע המושלם והמנצח הינו אירוע עסקי המשולב יחד עם חופשה מפנקת לעובדים. האפשרויות לארגון אירוע כזה הן רבות ומגוונות ותלויות בכמה גורמים: גודל הצוות, התכנים המועברים באירוע וסוג החופשה אותה אתם מעוניינים לארגן. כמו כן, אחד הפרמטרים החשובים עליהם יש לשים דגש, הוא מיקום האירוע ברחבי הארץ והתאמת המיקום לצוות העובדים. מקומות רבים ברחבי הארץ מציעים שלל אפשרויות לקיום אירוע כזה, שישאיר את עובדי החברה עם זיכרון מתוק לתקופה ארוכה.

בחירת המיקום

חופשה מוצלחת ניתן לקיים בשלל מקומות, אך הנוח ביותר שבהם הוא בוילה גדולה ומרווחת אשר תכיל את כל הצוות ותגרום לכולם להרגיש בנוח ולהתגבש. ישנן וילות רבות המפוזרות בצפון הארץ ומציעות שלל אפשרויות לנופשים; מספר חדרים משתנה, בריכה או ג'קוזי, חדרי אמבטיה מרווחים, פינות ישיבה או שיזוף, חצר גדולה ומרווחת, מטבח מאובזר ועוד. בחרו את הווילה לפי מספר האורחים אשר ילונו בה ולפי הצרכים של אותם האורחים. כמו כן, עליכם לבחור מיקום בו יתקיים האירוע העסקי. תוכלו לשכור חדר ישיבות, אולם גן אירועים בקרבת מקום או לקיים את האירוע בחצר הווילה ולדאוג שהווילה מאובזרת ותאפשר לכם חיבורי חשמל למחשבים או מסכים, או מספיק מקום לקיים בו כל הפעלה או אירוע עסקי שתבחרו לקיים.

תכנון האירוע

השתדלו לקיים את האירוע כדי שיתאים במיוחד לצוות העובדים שלכם. אם רובם בעלי משפחות, בדקו את האפשרות של להוסיף את המשפחות אל החופשה, או השתדלו שלא לקיים את האירוע בסוף השבוע בו רוב האנשים שעובדים עבורכם לא יוכלו לעזוב את המשפחה. באירוע עצמו הקפידו על הפעלות מעניינות ומתחלפות, או, אם מתאפשר לכם, תחנות שונות בהן תהיה אפשרות לטייל ולנדוד מהאחת אל השנייה. כמו כן, הקפידו על כיבוד מתאים למהלך כל היום והפסקות בשעות קבועות. בהגיעכם אל הווילה, מומלץ להגיע כאשר חילקתם את החדרים כבר מראש, דאגתם לחניה מסודרת, ציידתם את המקרר (או דאגתם שבעל הווילה יעשה זאת) ואף דאגתם להפעלה נעימה וקלילה לשעות הערב.

תוספות והפתעות לעובדים

ישנן כמה תוספות אשר תוכלו לארגן שיהפכו את האירוע לנעים יותר וכיף לעובדיכם. את הנסיעה אל הצפון תוכלו לעשות באוטובוס אחד בו יוכל כל הצוות לנסוע ולהתגבש. בהגיעם לווילה, תוכלו לדאוג שתחכה לכל אחד מן העובדים שלכם שקית קטנה עם הפתעות או לדאוג שהמטבח יהיה מאורגן לארוחת בוקר מפנקת. בנוסף, תוכלו להתחיל את היום בחלוקת פתקיות קטנות עם רמזים המספרים מה הולך להתרחש במהלך היום או לדאוג שבחדרים יחכו פתקיות עם לוח הזמנים של יום המחרת.